Безпечні миючі засоби

Побутова хімія українського виробництва

Пользовательские размеры 500x800 px.png

Дезінфікуючі засоби

Наша Місія

Торгова марка «EcoVita» випускає ЕКО побутову хімію в Україні, яка є абсолютно безпечною для здоров'я людини і не завдає шкоди навколишньому середовищу. TM «EcoVita» - це кращі ЕКО товари для будинку, що представляють собою цілу лінійку миючих і дезінфікуючих рідин, а також гігієнічних засобів.

 

Безфосфатна побутова хімія для будинку - це нешкідливі для природи і здоров'я людини органічні засоби, призначені для прання речей, миття посуду і прибирання в приміщенні, а також для догляду за собою і домашніми вихованцями.

Вся продукція торгової марки «EcoVita» вважається абсолютно екологічною побутовою хімією і має повне біорозкладання в навколишньому середовищі. Відмінні риси натуральної побутової хімії TM «EcoVita»: не містить шкідливих хімічних сполук. Ефективно бореться з брудом і очищає будь-яке покриття, не ушкоджуючи його структуру. В основі, спеціалізованої формули речовин лежить іонізована вода.

У складі відсутні будь-які консерванти. Помірне піноутворення допомагає скоротити час промивання. Екологічна побутова хімія є абсолютно безпечною для людини, тваринного і рослинного світу, грунту, світових запасів води і атмосфери. Відсутній токсичний запах на оброблюваних поверхнях і в приміщенні. Не потрібно додаткового захисту для шкірного покриву і дихальних шляхів (рукавички, маска і тд).

Екохімія торгової марки «EcoVita» - це продукція, що зарекомендувала себе як на вітчизняному, так і зарубіжному ринку натуральної побутової хімії. Ми дорожимо своєю бездоганною репутацією серед клієнтів і постійно самовдосконалюємось: розширюємо свій асортимент товарів і тримаємо якість на найвищому рівні. У засобах побутової хімії ЕКО від TM «EcoVita» відсутні будь-які шкідливі речовини (канцерогени, фосфати, гідроксіднатрія, хлор, амоній, фталати, фосфонати, ціаніди, кислоти, пестициди, парабени, феноли, формальдегіди, цеоліти і тд).

Торгова марка «EcoVita» - це екологічно чиста продукція, яку ви можете придбати на нашому сайті оптом і в роздріб. Щоб дізнатися партнерські ціни дзвоніть нам за контактними номерами телефонів, вказаними на сайті або пишіть на електронну адресу.

Наші співробітники завжди готові відповісти на всі ваші запитання. ЕКО товари для будинку від TM «EcoVita» - натуральна побутова хімія, необхідна кожній родині!

Популярні товари